O servisu TheiPhone

O nás

Jsme prestižní iPhone, iPad a Mac servis, kde si můžete nejen nechat opravit Vaše Apple zařízení za příznivé ceny, ale také nechat upravit Váš iPhone design podle nejnovějších a luxusních trendů z Kalifornie. Na opravy používáme jen originální díly a díly nejkvalitnějších značek. Opravy jsou rychlé (většinou na počkání). Pokud vlastníte cokoliv od Apple, jsme tu pro vás v centru Prahy. Máme také bohatý výběr příslušenství pro všechny tipy iPhonu, pro iPady, iPody a Macy. 

Jak probíhá oprava a diagnostika, která je zdarma(pouze v případě opravy)

Většinu oprav provádíme na počkání. Není třeba se předem objednávat, jelikož máme všechny díly neustále skladem a zkušení technici jsou neustále k dipospozici. Zdarma Vám prohlédneme iPhone a určíme závadu. Následně s Vámi projednáme možná řešení opravy a určíme adekvátní cenu za opravu. V případě že se provádí více oprav najednou, celková cena se automaticky výrazně snižuje. Během opravy iPhonu můžete přečkat v našem příjemném prostředí, nebo využít slevu na kávu hned vedle v Costa Cofee.

Záruka na veškeré opravy

Na veškerý servis mají naši zákazníci 6 měsíců záruku, ale i po skončení záruční lhůty TheiPhone, mají naši zákazníci podporu do budoucna. Vážíme si vás a proto je vaše Apple zařízení s námi v bezpečí.

Doprava Apple zařízení do servisu zdarma

Objednejte si u nás kurýra, který zdarma vyzvedne Vaše zařízení a dopraví ho k nám, nebo rovnou zašlete Vaše zařízení sami a my Vám jej na naše náklady zašleme zpět. Po Praze kurýr vyzvedne/dopraví Vaše zařízení zdarma do dvou hodin od objednání/odeslání. Po ČR zdarma do druhého dne. Při přijetí vašeho iPhonu provedeme diagnostiku (zdarma). Než se budeme pouštět do jakýchkoliv zákroků, budeme vás hned po zjištění závady kontaktovat a prokonzultujeme všechna možná řešení problémů a celkovou cenu opravy. Sjednejte si kurýra Zdarma po telefonu či e-mailem. Napište nám adresu a den vyzvednutí. Více o podmínkách bezplatného kurýra v ceníku...

Využijte profesionální Apple servis v Centru Prahy v Ječné ulici, nedaleko I.P Pavlova a Karlova náměstí. The iPhone opravuje iPhone , iPod, iPad a počítače Mac.

Často opravujeme nefunkční tlačítka, mikrofony a konektory, rozbité displeje, ztráty signálu, zvuku či vyměňujeme slabé baterie, čistíme od kapaliny a oxidace, odblokováváme a zálohujeme, upgradujeme a optimaluzejeme...

Servis iPhone a prodejna příslušenství

Opravovaná zařízení