Tvrzené ochranné skla pro iPhone a iPad

Barevné a čiré skla, matné i broušené kraje skel a mnohem více designových ochran displeje.

Tvrzené sklo je speciální bezpečnostní sklo, které se vyrábí kalením. Toto sklo má vysokou pevnost v ohybu a velkou odolnost proti nárazům, a proto se vyrábí jako ochrana na displej mobilních telefonů.

Jak chrání displej a sklo displeje

Funkcí je hned několik. Jednou z nich je, že rozloží náraz a při větším nárazu i praskne. Ale i přesto, že praskne, zachrání dolní sklo displeje. Při opravdu velkém a nešikovném pádu se často rozbije jak tvrzené sklo, tak i displej. Takovéto případy ale nejsou na denním pořádku, a proto je to skvělá ochrana hlavně pro malé a běžné pády.

Dalším důvodem, proč si toto sklo pořídit, je ochrana proti poškrábání. Chrání podobně jako obyčejné fólie na displeje, ale s tvrzeným sklem se nemusíte bát dát do stejné kapsy i klíče nebo mince. Stejně tak můžete iPhone jen tak pohodit do tašky nebo ho dát displejem na stůl.

Rozdíl mezi ochranným sklem a folií

Narozdíl od obyčejné fólie sklo vydrží mnohem déle a neodchlipují se jeho hrany. A pro možná největší potěšení uživatelů se pod ním netvoří vzduchové bublinky jako u fólie.

Zmínit můžeme také důvod, že vyhladí již vytvořené rýhy a škrábance na displeji a tím i zpevní celý telefon. Velké i malé škrábance překryje a lepící vrstva mezi skly vše vyplní. Displej poté vypadá jako nový a má průzranější zobrazení.

Připevnění ochranné skla a folie na displej

Lepení ochranné folie na iPhone

Co se týče instalace skla a ochranné folie, je stejně jednoduchá jako jeho odstranění. Stačí displej důkladně očistit a poté na něj sklo nalepit. Odstranění jde jednoduše například pomocí nehtu. Na nalepení se tedy nepoužívá žádné lepidlo, ale jen silikonová vrstva, která displej nepošpiní.
Používání ochranných skel je 100% bez omezení přirozené funkčnosti dotykového displeje, takže displej po nalepení skla reaguje tak, jak má.
U nás v servisu je nalepení ochranného skla zdarma a je to hned hotové.

Cena skla

Cena za tvrzené sklo i s instalací je 390,- za standartní sklo. Za designové či 3D sklo si poté připlatíte o 160,-, tedy celkově 550,-. 3D sklo se používá od iPhonu 6 a 6+. Toto sklo pokryje i zakulacené hrany displeje novějších iPhonů a získáte tím maximální ochranu i nenápadný design. Na pohled není vůbec znát, že je nalepené nějaké tvrzené sklo.

Tvrzená skla pro iPhone